Zgłoś $ Wyceń
0
Dom na sprzedaż: Ogrodzieniec
1 780 000 PLN 7 pokoje | 330 m2 | 5 394 PLN/m2 ŚLĄSKIE zawierciański
1 780 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi7 Powierzchnia330 m2 Cena za m25 394 PLN
ŚLĄSKIE zawierciański
Dom na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi7 Powierzchnia330 m2 Cena za m25 394 PLN Piętro Rok budowy2003
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.