Zgłoś $ Wyceń
0
Dom na sprzedaż: Puszczykowo
3 194 000 PLN 5 pokoje | 241.99 m2 | 13 199 PLN/m2 WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poznańska
3 194 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi5 Powierzchnia241.99 m2 Cena za m213 199 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poznańska
Dom na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi5 Powierzchnia241.99 m2 Cena za m213 199 PLN Piętro Rok budowy2004
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.