Zgłoś $ Wyceń
0
Dom na sprzedaż: Warszawa
1 430 000 PLN 4 pokoje | 148.43 m2 | 9 634 PLN/m2 MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Lebiodowa
1 430 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi4 Powierzchnia148.43 m2 Cena za m29 634 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Lebiodowa
Dom na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi4 Powierzchnia148.43 m2 Cena za m29 634 PLN Piętro Rok budowy2004
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.