Zgłoś $ Wyceń
0
Dom na sprzedaż: Warszawa
2 870 000 PLN 7 pokoje | 370 m2 | 7 757 PLN/m2 MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Przewodowa
2 870 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi7 Powierzchnia370 m2 Cena za m27 757 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Przewodowa
Dom na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi7 Powierzchnia370 m2 Cena za m27 757 PLN Piętro Rok budowy1992
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.