Zgłoś $ Wyceń
0
Działka na sprzedaż: Czasław
134 000 PLN pokoje | 1442 m2 | 93 PLN/m2 MAŁOPOLSKIE myślenicki
134 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi Powierzchnia1442 m2 Cena za m293 PLN
MAŁOPOLSKIE myślenicki
Działka na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi Powierzchnia1442 m2 Cena za m293 PLN Piętro Rok budowy
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.