Działka na sprzedaż: Grywałd
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
11003 m2
Cena za m2
77 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski
385 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2616 m2
Cena za m2
147 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Pod Tylką