Działka na sprzedaż: Kiekrz
406 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1111 m2
Cena za m2
365 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Starzyńska
304 920 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
726 m2
Cena za m2
420 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Starzyńska
9 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
31182 m2
Cena za m2
301 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kierska
188 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
5879 m2
Cena za m2
32 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kierska