Zgłoś $ Wyceń
0
Działka na sprzedaż: Koźmice Wielkie
270 000 PLN pokoje | 8.51 m2 | 31 727 PLN/m2 MAŁOPOLSKIE wielicki
270 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi Powierzchnia8.51 m2 Cena za m231 727 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
Działka na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi Powierzchnia8.51 m2 Cena za m231 727 PLN Piętro Rok budowy
439 000 PLN pokoje | 14.03 m2 | 31 290 PLN/m2 MAŁOPOLSKIE wielicki
439 000 PLN
Liczba pokoi Powierzchnia14.03 m2 Cena za m231 290 PLN
Liczba pokoi Powierzchnia14.03 m2 Cena za m231 290 PLN Piętro Rok budowy
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.