Działka na sprzedaż: Kraków
2 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
4156 m2
Cena za m2
493 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kostrze ul. Jerzego Fedkowicza
495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2029 m2
Cena za m2
244 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta ul. Igołomska
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1410 m2
Cena za m2
426 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
12.84 m2
Cena za m2
85 670 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Biały ul. Dożynkowa
459 375 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1305 m2
Cena za m2
352 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta
2 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
7705 m2
Cena za m2
363 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta
415 800 PLN
pokoje
| 924 m2
| 450 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Łuczanowice ul. ks. Kazimierza Figlewicza
415 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
924 m2
Cena za m2
450 PLN
1 990 000 PLN
pokoje
| 538 m2
| 3 699 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Włodzimierza Tetmajera
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
538 m2
Cena za m2
3 699 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Włodzimierza Tetmajera
1 990 000 PLN
pokoje
| 538 m2
| 3 699 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Włodzimierza Tetmajera
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
538 m2
Cena za m2
3 699 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Włodzimierza Tetmajera
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
6744 m2
Cena za m2
267 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bieżanów ul. Pod Pomnikiem
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2814 m2
Cena za m2
551 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Łuczanowice
1 695 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
5317 m2
Cena za m2
319 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Półłanki
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2091 m2
Cena za m2
621 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Swoszowice ul. Myślenicka
125 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2133 m2
Cena za m2
59 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta ul. Nadwodna