Zgłoś $ Wyceń
0
Działka na sprzedaż: Królewiec
650 000 PLN pokoje | 2200 m2 | 295 PLN/m2 MAZOWIECKIE miński ul. Wspólna
650 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi Powierzchnia2200 m2 Cena za m2295 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Wspólna
Działka na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi Powierzchnia2200 m2 Cena za m2295 PLN Piętro Rok budowy
150 000 PLN pokoje | 10100 m2 | 15 PLN/m2 MAZOWIECKIE miński
150 000 PLN
Liczba pokoi Powierzchnia10100 m2 Cena za m215 PLN
MAZOWIECKIE miński
Liczba pokoi Powierzchnia10100 m2 Cena za m215 PLN Piętro Rok budowy
899 000 PLN pokoje | 4100 m2 | 219 PLN/m2 MAZOWIECKIE miński ul. Wspólna
899 000 PLN
Liczba pokoi Powierzchnia4100 m2 Cena za m2219 PLN
Liczba pokoi Powierzchnia4100 m2 Cena za m2219 PLN Piętro Rok budowy
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.