Działka na sprzedaż: Kujawsko-Pomorskie
589 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
12278 m2
Cena za m2
48 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
6430 m2
Cena za m2
81 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski ul. Bydgoska
835 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
19900 m2
Cena za m2
42 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński
62 040 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1128 m2
Cena za m2
55 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński
184 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
973 m2
Cena za m2
189 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski ul. Jagodowa
1 395 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
15473 m2
Cena za m2
90 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski
347 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
4031 m2
Cena za m2
86 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski ul. Kujawska
210 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1190 m2
Cena za m2
176 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski ul. Agrestowa
169 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3049 m2
Cena za m2
55 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski ul. Dworska
129 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3003 m2
Cena za m2
43 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
7401 m2
Cena za m2
108 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE świecki ul. Leśna
269 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3191 m2
Cena za m2
84 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE świecki
469 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1812 m2
Cena za m2
259 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz ul. Smukalska
778 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2790 m2
Cena za m2
279 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz ul. Izerska
101 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
847 m2
Cena za m2
119 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński
389 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3000 m2
Cena za m2
130 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski
209 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2329 m2
Cena za m2
90 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE toruński
347 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
4026 m2
Cena za m2
86 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski ul. Kujawska
60 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1398 m2
Cena za m2
43 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski
60 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1400 m2
Cena za m2
43 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski
120 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
13400 m2
Cena za m2
9 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski
43 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
440 m2
Cena za m2
98 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Włocławek ul. Lisek
178 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3049 m2
Cena za m2
58 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski