Zgłoś $ Wyceń
0
Działka na sprzedaż: Poddębice
300 000 PLN pokoje | 3852 m2 | 78 PLN/m2 ŁÓDZKIE poddębicki ul. Łódzka
300 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi Powierzchnia3852 m2 Cena za m278 PLN
ŁÓDZKIE poddębicki ul. Łódzka
Działka na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi Powierzchnia3852 m2 Cena za m278 PLN Piętro Rok budowy
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.