Zgłoś $ Wyceń
0
Działka na sprzedaż: Skórzewo
570 000 PLN pokoje | 914 m2 | 624 PLN/m2 WIELKOPOLSKIE poznański ul. Leśna
570 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi Powierzchnia914 m2 Cena za m2624 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Leśna
Działka na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi Powierzchnia914 m2 Cena za m2624 PLN Piętro Rok budowy
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.