Działka na sprzedaż: Zachodniopomorskie
998 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
4204 m2
Cena za m2
237 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński
159 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1290 m2
Cena za m2
123 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński
449 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3005 m2
Cena za m2
150 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński
120 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
382 m2
Cena za m2
314 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Nowomyśliwska
120 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1800 m2
Cena za m2
67 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński
166 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1667 m2
Cena za m2
100 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński ul. Słoneczne Wzgórze
483 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3021 m2
Cena za m2
160 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE policki
209 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2513 m2
Cena za m2
83 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE policki
59 640 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
994 m2
Cena za m2
60 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński ul. Wincentego Witosa
209 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1906 m2
Cena za m2
110 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski ul. Chojeńska
260 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3312 m2
Cena za m2
79 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki ul. Ciepłownicza
269 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3997 m2
Cena za m2
67 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki
369 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
702 m2
Cena za m2
526 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1928 m2
Cena za m2
545 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki ul. Trzebiatowska
360 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3000 m2
Cena za m2
120 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki
8 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
259000 m2
Cena za m2
31 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski
800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1059 m2
Cena za m2
755 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki ul. Zaciszna
45 045 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1001 m2
Cena za m2
45 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki
57 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1500 m2
Cena za m2
38 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński
99 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1206 m2
Cena za m2
82 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki
165 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
29800 m2
Cena za m2
6 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki
2 799 923 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
94720 m2
Cena za m2
30 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki
250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2102 m2
Cena za m2
119 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Przytór