Jabłonna
1 018 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1325 m2
Cena za m2
768 PLN
MAZOWIECKIE legionowski
340 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.50 m2
Cena za m2
11 930 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Leśna
1 449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
370 m2
Cena za m2
3 916 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Modlińska