Warszawa
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 180 m2
| 16 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
849 000 PLN
3 pokoje
| 65.98 m2
| 12 868 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Wysoki ul. Jana III Sobieskiego
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.98 m2
Cena za m2
12 868 PLN
1 280 000 PLN
4 pokoje
| 103.65 m2
| 12 349 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Mochtyńska
1 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.65 m2
Cena za m2
12 349 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Mochtyńska
690 000 PLN
2 pokoje
| 52.10 m2
| 13 244 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.10 m2
Cena za m2
13 244 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
790 000 PLN
3 pokoje
| 50.90 m2
| 15 521 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
15 521 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
990 000 PLN
2 pokoje
| 47.82 m2
| 20 703 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Świętojerska
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.82 m2
Cena za m2
20 703 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Świętojerska
660 000 PLN
2 pokoje
| 52 m2
| 12 692 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Fort Bema ul. Mieczysława Wolfkego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
12 692 PLN
3 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2489 m2
Cena za m2
1 205 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsin ul. Łęgowa
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.10 m2
Cena za m2
14 182 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Widawska
985 000 PLN
4 pokoje
| 63.06 m2
| 15 620 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno al. Aleja Niepodległości
985 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.06 m2
Cena za m2
15 620 PLN
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.51 m2
Cena za m2
17 779 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87.60 m2
Cena za m2
19 395 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Sokratesa
2 070 000 PLN
3 pokoje
| 116 m2
| 17 845 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
2 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
17 845 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
884 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.27 m2
Cena za m2
18 701 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Herbu Janina
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
3 460 000 PLN
6 pokoje
| 164.96 m2
| 20 975 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
3 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
164.96 m2
Cena za m2
20 975 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
13 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie
1 780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
14 240 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Anin ul. Homera
3 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
219.54 m2
Cena za m2
13 699 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Wiedeńska
889 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
13 891 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Karabeli
959 000 PLN
3 pokoje
| 60 m2
| 15 983 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Tomcia Palucha
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
15 983 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Tomcia Palucha
1 429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
89.40 m2
Cena za m2
15 984 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Heroldów
944 000 PLN
3 pokoje
| 45 m2
| 20 978 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Solec ul. Górnośląska
944 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
20 978 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Solec ul. Górnośląska