Zgłoś $ Wyceń
0
Lokal na sprzedaż: Warszawa
1 250 000 PLN 3 pokoje | 39 m2 | 32 051 PLN/m2 MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Boczna
1 250 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi3 Powierzchnia39 m2 Cena za m232 051 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Boczna
Lokal na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi3 Powierzchnia39 m2 Cena za m232 051 PLN Piętro Rok budowy1949
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.