Lokal na sprzedaż: Warszawa
1 122 540 PLN
3 pokoje
| 70.60 m2
| 15 900 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Puławska
1 122 540 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.60 m2
Cena za m2
15 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Puławska
16 900 000 PLN
pokoje
| 901 m2
| 18 757 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Adama Naruszewicza
16 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
901 m2
Cena za m2
18 757 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Adama Naruszewicza
554 000 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 11 787 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Ludwika Narbutta
554 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
11 787 PLN
1 790 000 PLN
5 pokoje
| 200 m2
| 8 950 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 950 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 470 000 PLN
4 pokoje
| 106.02 m2
| 13 865 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bernardyńska
1 470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
106.02 m2
Cena za m2
13 865 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bernardyńska