Mieszkanie na sprzedaż: Dąbrowa Górnicza
349 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
6 729 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza
240 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
44.60 m2
Cena za m2
5 381 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Żeromskiego
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.66 m2
Cena za m2
8 551 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Kasprzaka
344 000 PLN
3 pokoje
| 60.20 m2
| 5 714 PLN/m2
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Legionów Polskich
344 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.20 m2
Cena za m2
5 714 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Legionów Polskich
455 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87 m2
Cena za m2
5 230 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza
215 000 PLN
1 pokoje
| 38.30 m2
| 5 614 PLN/m2
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Józefa Mireckiego
215 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.30 m2
Cena za m2
5 614 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Józefa Mireckiego
324 900 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 8 550 PLN/m2
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Reden ul. Włodzimierza Majakowskiego
324 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
8 550 PLN
259 000 PLN
2 pokoje
| 45.22 m2
| 5 728 PLN/m2
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Aleja Józefa Piłsudskiego