Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Katowice
359 000 PLN 3 pokoje | 49.32 m2 | 7 279 PLN/m2 ŚLĄSKIE Katowice Szopienice ul. Morawa
359 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi3 Powierzchnia49.32 m2 Cena za m27 279 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Szopienice ul. Morawa
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi3 Powierzchnia49.32 m2 Cena za m27 279 PLN Piętro7 Rok budowy1980
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.