Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Katowice
929 000 PLN 3 pokoje | 86.50 m2 | 10 740 PLN/m2 ŚLĄSKIE Katowice Brynów ul. Wróbli
929 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi3 Powierzchnia86.50 m2 Cena za m210 740 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Brynów ul. Wróbli
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi3 Powierzchnia86.50 m2 Cena za m210 740 PLN Piętro2 Rok budowy2008
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.