Mieszkanie na sprzedaż: Kraków
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.72 m2
Cena za m2
20 096 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Zabłocie ul. Ślusarska
1 499 000 PLN
2 pokoje
| 50.98 m2
| 29 404 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Śródmieście ul. Grzegórzecka
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.98 m2
Cena za m2
29 404 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Śródmieście ul. Grzegórzecka
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.40 m2
Cena za m2
14 109 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta os. Na Stoku
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
18 368 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Felicjanek
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
11 589 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Włoska
1 349 615 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.35 m2
Cena za m2
19 184 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Stańczyka
565 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.55 m2
Cena za m2
15 458 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Ruczaj ul. Kobierzyńska
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75.50 m2
Cena za m2
11 788 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Legnicka
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
65.68 m2
Cena za m2
11 419 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Henryka Pachońskiego
330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
17.40 m2
Cena za m2
18 966 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Tonie ul. Gaik
810 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
13 500 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kurdwanów ul. Kordiana
10 000 000 PLN
3 pokoje
| 188.32 m2
| 53 101 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki ul. Czarodziejska
10 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
188.32 m2
Cena za m2
53 101 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki ul. Czarodziejska
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
13.72 m2
Cena za m2
21 793 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Maurycego Mochnackiego
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
17 069 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Orna
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
14 838 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Biały
645 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
42.60 m2
Cena za m2
15 141 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Grzegórzki ul. Ariańska
845 000 PLN
2 pokoje
| 41.52 m2
| 20 352 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Zabłocie ul. gen. Henryka Dąbrowskiego
845 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.52 m2
Cena za m2
20 352 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Zabłocie ul. gen. Henryka Dąbrowskiego
830 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.93 m2
Cena za m2
16 623 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Wielicka
1 200 000 PLN
4 pokoje
| 79.73 m2
| 15 051 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Józefa Chełmońskiego
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
79.73 m2
Cena za m2
15 051 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Józefa Chełmońskiego
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.50 m2
Cena za m2
18 081 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Sosnowiecka
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.80 m2
Cena za m2
14 817 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Spółdzielców
589 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
11 780 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bieżanów ul. Barbary
699 000 PLN
3 pokoje
| 63.42 m2
| 11 022 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Płaszów ul. ks. Wincentego Turka
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.42 m2
Cena za m2
11 022 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Płaszów ul. ks. Wincentego Turka
599 000 PLN
2 pokoje
| 46.47 m2
| 12 890 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Czerwony ul. Strzelców