Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Kraków
570 000 PLN 2 pokoje | 40.40 m2 | 14 109 PLN/m2 MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta os. Na Stoku
570 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi2 Powierzchnia40.40 m2 Cena za m214 109 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta os. Na Stoku
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi2 Powierzchnia40.40 m2 Cena za m214 109 PLN Piętro1 Rok budowy1962
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.