Mieszkanie na sprzedaż: Kujawsko-Pomorskie
897 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
7 733 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski ul. Żurawinowa
395 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.98 m2
Cena za m2
8 591 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz ul. 3 Maja
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.14 m2
Cena za m2
8 842 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń ul. Jana Matejki
459 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.78 m2
Cena za m2
11 256 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz ul. Fordońska
367 000 PLN
2 pokoje
| 51.50 m2
| 7 126 PLN/m2
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Kapuściska ul. Kapuściska
367 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
7 126 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Kapuściska ul. Kapuściska
179 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30.63 m2
Cena za m2
5 844 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Włocławek
180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
5 625 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Włocławek ul. Zimna
179 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
3 510 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.05 m2
Cena za m2
11 213 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń ul. Prosta
190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.87 m2
Cena za m2
5 780 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Włocławek ul. Żabia
519 000 PLN
3 pokoje
| 99.40 m2
| 5 221 PLN/m2
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Okole ul. Ks. Jana Długosza