Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Łódź
520 360 PLN 3 pokoje | 61.28 m2 | 8 492 PLN/m2 ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Bednarska
520 360 PLN
wyłączność
Liczba pokoi3 Powierzchnia61.28 m2 Cena za m28 492 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Bednarska
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi3 Powierzchnia61.28 m2 Cena za m28 492 PLN Piętro3 Rok budowy1930
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.