Mieszkanie na sprzedaż: Łódź
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
129 m2
Cena za m2
6 969 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Cmentarna
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
96 m2
Cena za m2
6 760 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Andrzeja Struga
425 000 PLN
3 pokoje
| 66.49 m2
| 6 392 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. płk. dr. Stanisława Więckowskiego
425 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.49 m2
Cena za m2
6 392 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. płk. dr. Stanisława Więckowskiego
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.74 m2
Cena za m2
8 952 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Jęczmienna
439 000 PLN
3 pokoje
| 63.10 m2
| 6 957 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. płk. dr. Stanisława Więckowskiego
439 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.10 m2
Cena za m2
6 957 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. płk. dr. Stanisława Więckowskiego
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
41.61 m2
Cena za m2
6 489 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Wólczańska
274 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.21 m2
Cena za m2
7 364 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Wioślarska
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
67.49 m2
Cena za m2
7 097 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Maratońska
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.74 m2
Cena za m2
5 777 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie al. 1 Maja
654 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
81.42 m2
Cena za m2
8 032 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Podchorążych
310 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.66 m2
Cena za m2
5 671 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.57 m2
Cena za m2
8 090 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Podchorążych
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
81.42 m2
Cena za m2
7 848 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Podchorążych