Mieszkanie na sprzedaż: Łódź
698 360 PLN
3 pokoje
| 66.52 m2
| 10 499 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. gen. Lucjana Żeligowskiego
698 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.52 m2
Cena za m2
10 499 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. gen. Lucjana Żeligowskiego
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.80 m2
Cena za m2
7 949 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Wólczańska
295 000 PLN
1 pokoje
| 39.16 m2
| 7 533 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Kpt. Stefana Pogonowskiego
295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
39.16 m2
Cena za m2
7 533 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Kpt. Stefana Pogonowskiego
309 000 PLN
2 pokoje
| 51.58 m2
| 5 991 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Kpt. Stefana Pogonowskiego
309 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.58 m2
Cena za m2
5 991 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Kpt. Stefana Pogonowskiego
189 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.68 m2
Cena za m2
7 360 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Odolanowska
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
76 m2
Cena za m2
6 842 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie al. 1 Maja
279 000 PLN
2 pokoje
| 39.88 m2
| 6 996 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Gustawa Daniłowskiego
279 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.88 m2
Cena za m2
6 996 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Gustawa Daniłowskiego
220 360 PLN
1 pokoje
| 16.50 m2
| 13 355 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Romualda Mielczarskiego