Mieszkanie na sprzedaż: Plewiska
818 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.60 m2
Cena za m2
10 965 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Tęczowa
542 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.40 m2
Cena za m2
9 281 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Grunwaldzka
580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.89 m2
Cena za m2
12 369 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Tęczowa
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96.36 m2
Cena za m2
8 925 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Zachodnia
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.12 m2
Cena za m2
10 375 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Tęczowa
542 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.20 m2
Cena za m2
10 797 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Brzozowa
528 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.20 m2
Cena za m2
10 313 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Koperkowa
654 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.37 m2
Cena za m2
8 794 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Brzozowa
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.76 m2
Cena za m2
12 047 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Klonowa