Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Poznań
609 000 PLN 3 pokoje | 54.99 m2 | 11 075 PLN/m2 WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Augustyna Szamarzewskiego
609 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi3 Powierzchnia54.99 m2 Cena za m211 075 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Augustyna Szamarzewskiego
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi3 Powierzchnia54.99 m2 Cena za m211 075 PLN Piętro2 Rok budowy1902
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.