Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Poznań
569 000 PLN 2 pokoje | 46.80 m2 | 12 158 PLN/m2 WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Bolesława Chrobrego
569 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi2 Powierzchnia46.80 m2 Cena za m212 158 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Bolesława Chrobrego
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi2 Powierzchnia46.80 m2 Cena za m212 158 PLN Piętro5 Rok budowy
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.