Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Poznań
469 000 PLN 2 pokoje | 48 m2 | 9 771 PLN/m2 WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec os. Dębina
469 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi2 Powierzchnia48 m2 Cena za m29 771 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec os. Dębina
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi2 Powierzchnia48 m2 Cena za m29 771 PLN Piętro10 Rok budowy1980
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.