Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Poznań
798 000 PLN 3 pokoje | 64.91 m2 | 12 294 PLN/m2 WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Fabryczna
798 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi3 Powierzchnia64.91 m2 Cena za m212 294 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Fabryczna
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi3 Powierzchnia64.91 m2 Cena za m212 294 PLN Piętro2 Rok budowy1906
450 000 PLN 1 pokoje | 25.43 m2 | 17 696 PLN/m2 WIELKOPOLSKIE Poznań Dolna Wilda ul. Fabryczna
450 000 PLN
Liczba pokoi1 Powierzchnia25.43 m2 Cena za m217 696 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dolna Wilda ul. Fabryczna
Liczba pokoi1 Powierzchnia25.43 m2 Cena za m217 696 PLN Piętro Rok budowy1905
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.