Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Poznań
410 000 PLN 2 pokoje | 37.30 m2 | 10 992 PLN/m2 WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Urbanowska
410 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi2 Powierzchnia37.30 m2 Cena za m210 992 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Urbanowska
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi2 Powierzchnia37.30 m2 Cena za m210 992 PLN Piętro3 Rok budowy
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.