Mieszkanie na sprzedaż: Poznań
599 000 PLN
2 pokoje
| 66.10 m2
| 9 062 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
66.10 m2
Cena za m2
9 062 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
599 900 PLN
3 pokoje
| 64.90 m2
| 9 243 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Wichrowe Wzgórze
599 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.90 m2
Cena za m2
9 243 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Wichrowe Wzgórze
480 000 PLN
2 pokoje
| 49.70 m2
| 9 658 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.70 m2
Cena za m2
9 658 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
479 000 PLN
2 pokoje
| 46.80 m2
| 10 235 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.80 m2
Cena za m2
10 235 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
310 000 PLN
1 pokoje
| 25.50 m2
| 12 157 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
310 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.50 m2
Cena za m2
12 157 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
599 000 PLN
3 pokoje
| 66.70 m2
| 8 981 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze