Mieszkanie na sprzedaż: Poznań
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
18 254 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Sadowa
320 000 PLN
1 pokoje
| 32 m2
| 10 000 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
10 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.62 m2
Cena za m2
13 794 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Serbska
540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.50 m2
Cena za m2
12 414 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Hawelańska
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.20 m2
Cena za m2
13 666 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Czapla
689 000 PLN
4 pokoje
| 64.90 m2
| 10 616 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Osiedle Wichrowe Wzgórze
689 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
64.90 m2
Cena za m2
10 616 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Osiedle Wichrowe Wzgórze
639 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.82 m2
Cena za m2
15 301 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Hawelańska
479 000 PLN
2 pokoje
| 46.80 m2
| 10 235 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.80 m2
Cena za m2
10 235 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
142 m2
Cena za m2
9 789 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Na Murawie
4 638 699 PLN
4 pokoje
| 145.05 m2
| 31 980 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
4 638 699 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
145.05 m2
Cena za m2
31 980 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
4 469 524 PLN
3 pokoje
| 139.76 m2
| 31 980 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
4 469 524 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
139.76 m2
Cena za m2
31 980 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
3 481 896 PLN
3 pokoje
| 120.46 m2
| 28 905 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
3 481 896 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
120.46 m2
Cena za m2
28 905 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
1 826 218 PLN
3 pokoje
| 76.14 m2
| 23 985 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
1 826 218 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.14 m2
Cena za m2
23 985 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
1 268 954 PLN
1 pokoje
| 38.21 m2
| 33 210 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
1 268 954 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.21 m2
Cena za m2
33 210 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
1 749 946 PLN
3 pokoje
| 72.96 m2
| 23 985 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
1 749 946 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.96 m2
Cena za m2
23 985 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Słowiańska
635 900 PLN
3 pokoje
| 63.60 m2
| 9 998 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Powstańców Warszawy
635 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
9 998 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Powstańców Warszawy
310 000 PLN
1 pokoje
| 25.50 m2
| 12 157 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
310 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.50 m2
Cena za m2
12 157 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
11 981 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Zwycięstwa
599 000 PLN
3 pokoje
| 66.70 m2
| 8 981 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.70 m2
Cena za m2
8 981 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze