Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Rokietnica
250 000 PLN 1 pokoje | 23.50 m2 | 10 638 PLN/m2 WIELKOPOLSKIE poznański ul. Słoneczna
250 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi1 Powierzchnia23.50 m2 Cena za m210 638 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Słoneczna
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi1 Powierzchnia23.50 m2 Cena za m210 638 PLN Piętro1 Rok budowy2008
585 000 PLN 3 pokoje | 64.47 m2 | 9 074 PLN/m2 WIELKOPOLSKIE poznański os. Osiedle Kalinowe
585 000 PLN
Liczba pokoi3 Powierzchnia64.47 m2 Cena za m29 074 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański os. Osiedle Kalinowe
Liczba pokoi3 Powierzchnia64.47 m2 Cena za m29 074 PLN Piętro2 Rok budowy2012
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.