Mieszkanie na sprzedaż: Ruda Śląska
290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
4 833 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska Halemba ul. Energetyków
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.81 m2
Cena za m2
6 888 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska ul. Wincentego Lipa
239 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.30 m2
Cena za m2
6 240 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska ul. Cypriana Norwida
199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.30 m2
Cena za m2
4 596 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska ul. ks. Jana Szymały
455 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.67 m2
Cena za m2
7 625 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska ul. Zabrzańska
330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.94 m2
Cena za m2
8 061 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska ul. ks. Józefa Niedzieli