Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Sandomierz
469 000 PLN 3 pokoje | 96.10 m2 | 4 880 PLN/m2 ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
469 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi3 Powierzchnia96.10 m2 Cena za m24 880 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi3 Powierzchnia96.10 m2 Cena za m24 880 PLN Piętro Rok budowy1985
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.