Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Siemianowice Śląskie
298 000 PLN 3 pokoje | 48 m2 | 6 208 PLN/m2 ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Bytków ul. Niepodległości
298 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi3 Powierzchnia48 m2 Cena za m26 208 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Bytków ul. Niepodległości
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi3 Powierzchnia48 m2 Cena za m26 208 PLN Piętro3 Rok budowy1975
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.