Mieszkanie na sprzedaż: Sosnowiec
249 000 PLN
2 pokoje
| 53.27 m2
| 4 674 PLN/m2
ŚLĄSKIE Sosnowiec Klimontów ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.27 m2
Cena za m2
4 674 PLN
435 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.47 m2
Cena za m2
7 986 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Ostrogórska
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.50 m2
Cena za m2
8 455 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.89 m2
Cena za m2
4 293 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Sadowa
799 000 PLN
3 pokoje
| 61.50 m2
| 12 992 PLN/m2
ŚLĄSKIE Sosnowiec Zagórze ul. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.50 m2
Cena za m2
12 992 PLN
329 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.92 m2
Cena za m2
5 780 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Czysta
349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.62 m2
Cena za m2
5 757 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Wysoka
343 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.97 m2
Cena za m2
5 455 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec Zagórze ul. Białostocka
485 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.67 m2
Cena za m2
6 961 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Gwiezdna
259 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.35 m2
Cena za m2
5 044 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Jagiellońska
325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
5 603 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec Stary Sosnowiec ul. Wysoka
570 000 PLN
3 pokoje
| 114.48 m2
| 4 979 PLN/m2
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
114.48 m2
Cena za m2
4 979 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
220 000 PLN
2 pokoje
| 44.44 m2
| 4 951 PLN/m2
ŚLĄSKIE Sosnowiec Zagórze ul. Władysława Jagiełły
220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.44 m2
Cena za m2
4 951 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec Zagórze ul. Władysława Jagiełły