Mieszkanie na sprzedaż: Tychy
662 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.60 m2
Cena za m2
11 500 PLN
ŚLĄSKIE Tychy Wilkowyje ul. Obywatelska
725 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
92.70 m2
Cena za m2
7 821 PLN
ŚLĄSKIE Tychy ul. Cicha
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.50 m2
Cena za m2
9 505 PLN
ŚLĄSKIE Tychy Żwaków ul. Żorska
429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.80 m2
Cena za m2
7 553 PLN
ŚLĄSKIE Tychy ul. Henryka Dąbrowskiego
283 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.50 m2
Cena za m2
10 679 PLN
ŚLĄSKIE Tychy al. Jana Pawła II