Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
1 499 000 PLN
3 pokoje
| 84 m2
| 17 845 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Wilanowska
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
17 845 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Wilanowska
2 398 000 PLN
3 pokoje
| 121.68 m2
| 19 707 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
2 398 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121.68 m2
Cena za m2
19 707 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
2 200 000 PLN
5 pokoje
| 160 m2
| 13 750 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Wilanowska
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
13 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Wilanowska
1 399 000 PLN
3 pokoje
| 71.40 m2
| 19 594 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Wilanowska
1 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.40 m2
Cena za m2
19 594 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Wilanowska
2 290 000 PLN
4 pokoje
| 93.14 m2
| 24 587 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska