Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
649 000 PLN
2 pokoje
| 42.27 m2
| 15 354 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany al. Aleja Władysława Reymonta
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.27 m2
Cena za m2
15 354 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany al. Aleja Władysława Reymonta
493 000 PLN
1 pokoje
| 26 m2
| 18 962 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wawrzyszew al. Aleja Władysława Reymonta
493 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26 m2
Cena za m2
18 962 PLN
725 000 PLN
3 pokoje
| 50.70 m2
| 14 300 PLN/m2