Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
880 000 PLN
2 pokoje
| 47.30 m2
| 18 605 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.30 m2
Cena za m2
18 605 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
629 000 PLN
2 pokoje
| 38.20 m2
| 16 466 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.20 m2
Cena za m2
16 466 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
600 000 PLN
2 pokoje
| 38.20 m2
| 15 707 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.20 m2
Cena za m2
15 707 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
2 950 000 PLN
4 pokoje
| 122.70 m2
| 24 042 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
122.70 m2
Cena za m2
24 042 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
1 144 600 PLN
3 pokoje
| 57.23 m2
| 20 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleje Jerozolimskie
1 144 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.23 m2
Cena za m2
20 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleje Jerozolimskie
942 180 PLN
2 pokoje
| 45.96 m2
| 20 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleje Jerozolimskie
942 180 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.96 m2
Cena za m2
20 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleje Jerozolimskie
1 440 000 PLN
3 pokoje
| 81.10 m2
| 17 756 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.10 m2
Cena za m2
17 756 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 195 000 PLN
3 pokoje
| 62.32 m2
| 19 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
1 195 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.32 m2
Cena za m2
19 175 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
750 000 PLN
2 pokoje
| 34.36 m2
| 21 828 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.36 m2
Cena za m2
21 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
750 000 PLN
1 pokoje
| 34.36 m2
| 21 828 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.36 m2
Cena za m2
21 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
1 199 000 PLN
4 pokoje
| 104 m2
| 11 529 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
11 529 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
610 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 16 053 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota al. Aleje Jerozolimskie
610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
16 053 PLN