Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
1 800 000 PLN
4 pokoje
| 90.78 m2
| 19 828 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Bokserska
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90.78 m2
Cena za m2
19 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Bokserska
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.38 m2
Cena za m2
20 896 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bokserska
1 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.16 m2
Cena za m2
16 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bokserska
1 050 000 PLN
2 pokoje
| 55 m2
| 19 091 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Bokserska
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
19 091 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Bokserska
770 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.30 m2
Cena za m2
21 813 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Bokserska