Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
1 650 000 PLN
3 pokoje
| 82.70 m2
| 19 952 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.70 m2
Cena za m2
19 952 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
975 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.20 m2
Cena za m2
23 665 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
1 691 620 PLN
4 pokoje
| 78.68 m2
| 21 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
1 691 620 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.68 m2
Cena za m2
21 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
20 814 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
1 370 000 PLN
3 pokoje
| 70.57 m2
| 19 413 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
1 370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.57 m2
Cena za m2
19 413 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
1 450 000 PLN
3 pokoje
| 67.18 m2
| 21 584 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza