Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
565 000 PLN 1 pokoje | 32.37 m2 | 17 454 PLN/m2 MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kawęczyńska
565 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi1 Powierzchnia32.37 m2 Cena za m217 454 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kawęczyńska
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi1 Powierzchnia32.37 m2 Cena za m217 454 PLN Piętro3 Rok budowy1927
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.