Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
689 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.30 m2
Cena za m2
12 689 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Klaudyny
1 188 000 PLN
4 pokoje
| 74.30 m2
| 15 989 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Marymont-Ruda ul. Klaudyny
1 188 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.30 m2
Cena za m2
15 989 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Marymont-Ruda ul. Klaudyny