Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
629 000 PLN 2 pokoje | 49 m2 | 12 837 PLN/m2 MAZOWIECKIE Warszawa ul. Marymoncka
629 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi2 Powierzchnia49 m2 Cena za m212 837 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Marymoncka
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi2 Powierzchnia49 m2 Cena za m212 837 PLN Piętro Rok budowy1982
575 000 PLN 2 pokoje | 38.78 m2 | 14 827 PLN/m2 MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marymoncka
575 000 PLN
Liczba pokoi2 Powierzchnia38.78 m2 Cena za m214 827 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marymoncka
Liczba pokoi2 Powierzchnia38.78 m2 Cena za m214 827 PLN Piętro8 Rok budowy1965
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.