Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
475 900 PLN
1 pokoje
| 27.70 m2
| 17 181 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
475 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.70 m2
Cena za m2
17 181 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
1 120 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 23 333 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
1 120 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
23 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.24 m2
Cena za m2
15 982 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Leszno
685 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.70 m2
Cena za m2
18 170 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Młynarska
568 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.44 m2
Cena za m2
17 509 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Wolska
479 000 PLN
1 pokoje
| 19.80 m2
| 24 192 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Szlenkierów